Bezpečná síť

Ochrana proti nejagresivnější počítačové kriminalitě

Co je služba Bezpečná síť a jak vás chrání?

Jdeme s dobou a neustále se snažíme vylepšovat naše služby. Proto Vám přinášíme službu Bezpečná síť. Před škodlivými útoky ochráníme všechna Vaše domácí zařízení, mezi které patří telefony, tablety, notebooky, nebo například žárovky a další chytré domácí spotřebiče, které máte připojeny k internetové síti. Toto řešení dokáže odhalit zavirované stránky, ke kterým se snažíte připojit. Budete upozorněni na nebezpečí a vstup na tyto stránky budou z bezpečnostního důvodu zablokované. Tato funkce nenahrazuje antivirový program a proto doporučujeme mít Váš počítač vybavený kvalitním antivirovým programem.

V případě hrozícího nebezpečí Vám raději služba přístup na nebezpečnou stránku zamítne, abyste neohrozili své zařízení a domácí síť. Ochrání Vás před hrozbami ve formě malwaru a phishingu, který představuje nebezpečí pro Vaše citlivé údaje včetně třeba platebních údajů. K ochraně Vašich nejcitlivějších údajů a vůbec připojení na internet používáme prověřenou službu, která ověřuje všechny možné hrozby pomocí několika systémů a tyto systémy se každý den aktualizují o nově zjištěné bezpečností hrozby.

f8dslq9e-xm6yu0×z-artboard-14–1.png

Ochrana proti nejagresivnější počítačové kriminalitě

DDoS (Distributed Denial of Service) útoky patří k nejagresivnějším formám počítačové kriminality. Útočníci se snaží zahltit síť nebo stránky obrovským množstvím požadavků, aby je znepřístupnili ostatním uživatelům. Služba AntiDDoS dokáže zabránit citelným finančním škodám.

Rychlé zjištění a odvrácení útoku

Jako provozovatel internetové sítě dokážeme rychle detekovat a potlačit útok o síle až několika desítek Gbps. Nevyžádaný příchozí provoz přesměrujeme a následně vyčištěný doručíme.

Bezpečná síť jako součást internetových tarifů

Služba Bezpečná síť je součástí internetových tarifů Exclusiv a Comfort.

  • ZDARMA – u internetových tarifů Comfort (450 Kč) a Exclusiv (590 Kč)
  • za poplatek 20 Kč měsíně – u internetového tarifu Standard (350 Kč)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.