Bezpečná síť

Ochrana proti nejagresivnější počítačové kriminalitě

Co je služba Bezpečná síť a jak vás chrání?

Jdeme s dobou a neustále se snažíme vylepšovat naše služby. Proto Vám přinášíme službu Bezpečná síť, která v sobě zahrnuje ochranu před různými škodlivými útoky. Tato služba chrání všechna vaše domácí zařízení, mezi které patří například telefony, tablety, notebooky a chytré domácí spotřebiče, které jsou připojeny k internetové síti.

Hlavní funkcí Bezpečné sítě je odhalování zavirovaných nebo jinak nebezpečných webových stránek, ke kterým se snažíte připojit. Pokud takovou stránku navštívíte, budete informováni o nebezpečí, a vstup na tuto stránku bude z bezpečnostních důvodů zablokován. Tato funkce neznamená, že antivirový program není důležitý, a proto vám doporučujeme mít na vašem počítači nainstalovaný kvalitní antivirový program.

Bezpečná síť vás také chrání před různými typy škodlivých útoků, jako jsou například útoky malwaru nebo phishingu. Tyto útoky představují riziko pro vaše citlivé informace, jako jsou platební údaje. K tomu, aby byly vaše nejcennější informace v bezpečí, používáme ověřenou službu, která každodenně aktualizuje své systémy, aby se přizpůsobila novým hrozbám.

f8dslq9e-xm6yu0×z-artboard-14–1.png

Ochrana proti nejagresivnější počítačové kriminalitě

DDoS (Distributed Denial of Service) a DoS (Denial of Service) útoky patří k nejagresivnějším formám počítačové kriminality. Útočníci se snaží zahltit vaši internetovou přípojku, počítač či server obrovským množstvím požadavků, aby zamezili jejich běžnému provozu. Služba AntiDDoS dokáže těmto útokům zabránit a tím vás ochránit před citelnými finančními škodami.

Rychlé zjištění a odvrácení útoku

DDoS, DoS, volumetrické útoky a skenování portů dokážeme rychle (v řádu stovek milisekund) detekovat a potlačit útok o síle od několika desítek Mbps až do desítek Gbps. Útok je odfiltrován od normálního provozu tak, že ve většině případů zákazník ani nepozná, že na něj nějaký útok šel.

Bezpečná síť jako součást internetových tarifů

Služba Bezpečná síť je součástí internetových tarifů Exclusiv a Comfort.

  • ZDARMA – u internetových tarifů Comfort (450 Kč) a Exclusiv (590 Kč)
  • za poplatek 20 Kč měsíně – u internetového tarifu Standard (350 Kč)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.